wtorek, 11 sierpnia 2015

Teneryfa - wycieczki.

Hej!

Będąc na Teneryfie wybraliśmy się na dwie wycieczki fakultatywne.
Pierwsza z nich to wycieczka do największego w Europie aquaparku Siam Park. Mimo iż nie jechałam tam pełna zapału to po wyjściu byłam bardzo zadowolona! Znajduje się tam 14 atrakcji i naprawdę trzeba poświęcić cały dzień żeby na wszystkie się wybrać. Mimo kolejek jakie się tworzą przy zjeżdżalniach, naprawdę warto poczekać :) Ja czasem po zjeździe nie wiedziałam co mam powiedzieć, zresztą do tej pory nie potrafię tego opisać. Polecam wszystkim taką formę rozrywki na Teneryfie!
My niestety mamy tylko jedno zdjęcie z Siam Park'u, ale więcej możecie zobaczyć tu.

Bluzka - H&M,
spodenki - Pull&Bear,
okulary - Diverse.


Druga nasza wycieczka to Grand Tour czyli objazdówka po wyspie. To świetna opcja, aby zobaczyć najważniejsze rzeczy i dowiedzieć się czegoś o Teneryfie. Dla mnie najważniejszym punktem w tej wycieczce był wulkan Teide.

 
Na wysokość ponad 2000 m, gdzie znajdowała się dolna stacja kolejki wjeżdżaliśmy autobusem.Wysokość kolejnego tysiąca pokonywaliśmy już w wagoniku kolejki, który do górnej stacji docierał w 8 minut.


 Do góry panowały wspaniałe widoki, ale niestety powietrze jest tam inne przez co gorzej się oddycha i ludzie nie spędzają tam dużej ilości czasu.  
My na sam wierzchołek Teide nie weszliśmy, ponieważ może to zrobić tylko 60 osób dziennie za specjalnym pozwoleniem.
 
Po zjeździe na dół w pobliżu wulkanu podziwialiśmy formacje skalne, których niestety nazw nie pamiętam. 


 Bluzka, spodenki - H&M,
baletki - Tommy Hilfiger,
torebka - obag ( http://www.obagstore.pl/ ),
okulary - C&A.
 
 A to już kolejny punkt widokowy.
Ktoś z Was był w którymś z tych miejsc lub w innym? Jak wrażenia? :)
Do następnego :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cieszę się, że tu trafiłeś/trafiłaś i będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie jakiś ślad. :) Dopiero się uczę więc jeśli masz dla mnie jakieś rady bądź uwagi to chętnie o nich przeczytam.