wtorek, 2 lutego 2016

Książki: " Elementarz Stylu " , " Kometa i ja "

Hej!
Pomyśleć, że kiedyś nie lubiłam czytać książek, a teraz moim postanowieniem jest przeczytać 52 książki w 2016 roku. Co prawda póki co idzie mi to słabo, bo przeczytałam dopiero 2, ale wierzę, że po maturze nadrobię! :) Tymczasem zapraszam Was na ich krótką recenzje. 
 Pierwszą z nich jest " Elementarz Stylu " Katarzyny Tusk o którym na pewno większość z Was już słyszała. Ponieważ regularnie śledzę jej bloga nie mogło zabraknąć tej książki na mojej półce. 
Jest to na pewno pozycja warta uwagi. Sama okładka już ją przyciąga! Chyba nigdy nie miałam tak pięknie wydanej książki :) Druga, najważniejsza sprawa to oczywiście treść z którą warto się zapoznać. Wiele ciekawych wskazówek napisanych przyjemnym językiem no i zdjęcia... są fantastyczne!

Druga pozycja to książka Stevena D. Wolfa oraz Lynetty Padwa " Kometa i ja ". Piękna opowieść o tym jak chart ratuje życie swojego pana, a przede wszystkim to opowieść o tym że pies to prawdziwy przyjaciel człowieka i naprawdę inteligentne zwierzę, które też ma uczucia.
Na pewno nie pożałujecie, jeśli przeczytacie te książki! I może również jakieś polecicie? :)

Pozdrawiam! 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cieszę się, że tu trafiłeś/trafiłaś i będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie jakiś ślad. :) Dopiero się uczę więc jeśli masz dla mnie jakieś rady bądź uwagi to chętnie o nich przeczytam.