piątek, 17 czerwca 2016

Książka " Teoria bezwzględności, czyli jak uniknąć końca świata "

Witajcie,

dziś mam dla Was recenzję książki autorstwa Beaty Pawlikowskiej " Teoria bezwzględności, czyli jak uniknąć końca świata ".


Muszę przyznać, że przeczytanie tej książki zajęło mi sporo czasu. Głównie z powodu matury, krótkiego wyjazdu na wakacje i tak dalej. Ale w końcu mi się udało :) Jeśli mam być szczera to według mnie nie jest to książka, którą trzeba koniecznie przeczytać. Znalazłam w niej kilka interesujących rzeczy i historii, ale poza tym ciężko czytało mi się tą pozycję.


" Zawsze kieruj się dobrymi myślami, a twoje życie będzie szczęśliwe. "


A Wy, czytaliście może tą książkę? Jakie są Wasze opinie? 
Pozdrawiam :)


2 komentarze:

  1. Dosyć często widzę różne pozycje w księgarniach sygnowane nazwiskiem tej pani, przyznam szczerze, żadnej jeszcze nie miałam okazji przeczytać, może kiedyś ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ja tą dostałam już dawno temu w prezencie, ale dopiero teraz ją przeczytałam. Muszę przyznać, że nie zachwyciła mnie aż tak. Według mnie jest wiele lepszych książek! :)

      Usuń

Cieszę się, że tu trafiłeś/trafiłaś i będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie jakiś ślad. :) Dopiero się uczę więc jeśli masz dla mnie jakieś rady bądź uwagi to chętnie o nich przeczytam.